Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

9 tys. zł dla samozatrudnionych. Rusza nabór wniosków

9 tys. zł dla samozatrudnionych. Rusza nabór wniosków

Dziewięć tysięcy złotych będzie mogła otrzymać osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. Wnioski będzie można składać do 7 września.

Już za kilka dni samozatrudnieni z Małopolski będą mogli składać wnioski o wsparcie w postaci bonu rekompensacyjnego w ramach poszerzonego pakietu przedsiębiorczości Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej.

Zarząd Województwa Małopolskiego, przeznaczy na ten cel  16 mln zł.

Przedsiębiorcy powinni zapamiętać dwie daty: 17 sierpnia – wtedy rusza I etap naboru wniosków oraz 31sierpnia – czyli dzień, w którym rozpoczyna się składanie wniosków w przygotowanym na ten cel generatorze.

O dziewięć tysięcy złotych może ubiegać się wyłącznie osoba fizyczna prowadząca we własnym imieniu działalność gospodarczą, niezatrudniająca pracowników w wymiarze pełnego etatu, która na dzień 31 grudnia zeszłego roku oraz na dzień złożenia wniosku posiada stałe miejsce wykonywania działalności na terenie Małopolski.

Bon rekompensacyjny będzie mieć charakter dotacji bezzwrotnej, a sam projekt zrealizuje Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ze środków europejskich.

 

Zobacz również: Prawie 400 przedsiębiorców otrzyma kolejne wsparcie z bonów rekompensacyjnych!

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x