Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Najzdolniejsi w powiecie wadowickim

Najzdolniejsi w powiecie wadowickim

Tak jak cały Festiwal Artystyczny Talenty 2020, ogłoszenie wyników odbyło się online.
Kadr z nagrania

Jubileuszowa edycja Festiwalu Artystycznego Talenty, organizowanego przez Wadowickie Centrum Kultury już od 20 lat, musiała być wyjątkowa. I była, choć w sposób zupełnie inny niż planowali organizatorzy. Z konieczności przeprowadzono ją od początku do końca online. Nawet koncert laureatów, przesunięty na początek stycznia, trzeba było w końcu odwołać.

 

Próbowaliśmy przez te ostatnie kilka miesięcy tak dostosować nasz festiwal, abyśmy jednak mogli spotkać się z uczestnikami na przesłuchaniach konkursowych w sali kameralnej i teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Później przesuwaliśmy termin koncertu galowego i ogłoszenia wyników, żeby choć nominowanych zaprosić do nas i wręczyć im tutaj nominacje czy wyróżnienia – mówi dyrektor Wadowickiego Centrum Kultury Piotr Wyrobiec. Nic z tego się nie udało, ale festiwal mimo wszystko się odbył, choć wyłącznie w sieci.

Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w formie nagrań lub plików, które przesłali do WCK. Na tej podstawie jurorzy dokonali wyboru najbardziej utalentowanych osób spośród 230 startujących w ubiegłorocznym festiwalu. Przyznali aż 65 nominacji w 10 kategoriach konkursowych!

Ogłoszenie wyników odbyło się w formie filmowej, którą prezentujemy pod tekstem. Na nagraniu można zobaczyć zwycięzców albo ich prace plastyczne czy fotograficzne. Werdykt w każdej kategorii odczytali laureaci festiwalu z poprzednich lat. (eł)

 

Zobacz również: Nietuzinkowa muzyka w intrygującej oprawie

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x