Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Święto dla miłośników rapu, hip-hopu i szalaństw na skateparku

Święto dla miłośników rapu, hip-hopu i szalaństw na skateparku

Sporo muzyki i jeszcze więcej akrobacji na rowerach, hulajnogach i deskorolkach, a wszystko charytatywnie!
Foto: Pixabay

Czy można pomóc chorej osobie jeżdżąc na hulajnodze lub deskorolce i słuchając rapu? Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to jednak jest w pełni możliwe. Oczywiście nie zawsze i nie w każdej sytuacji. Niebawem jednak w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się akcja charytatywna, która pozwoli połączyć wszystkie te elementy.

 

Będzie to impreza na kalwaryjskim skateparku, w czasie której każdy będzie mógł wykazać się umiejętnościami w ekstremalnej jeździe na deskorolkach, rowerach czy hulajnogach. Nieważny jest wiek uczestników i sprzęt, którym się posługują. Chodzi o dobrą zabawę. Wydarzenie uatrakcyjnią minikoncerty młodych artystów wykonujących muzykę rap i hip-hop z domieszką innych gatunków. Wystąpią: Gnojek S.A., Cisa x Outer, Maggie i Szczyp. Dodatkową atrakcją będzie pokaz specjalny w wykonaniu rowerowych mistrzów z Kramarczyk Team. Wszystko to odbędzie się w niedzielę, 13 września. Początek imprezy o 16.00.

Dochód z niej przeznaczony będzie na leczenie Eweliny Baklarz. Jak już pisaliśmy (tutaj), ta młoda kobieta cierpi na niezwykle rzadki, a przy tym bardzo groźny nowotwór nerkowokomórkowy. Ale najgorsze, co ją spotkało, odkąd dowiedziała się o swojej chorobie, to fakt, że nie przysługuje jej refundowane leczenie. Musi je prowadzić w całości na własny koszt, a ten jest niebagatelny. Aby rozpocząć immunoterapię, która będzie jego drugim etapem, Ewelina musi uzbierać milion złotych!

Dotychczas już wiele osób i organizacji zaangażowało się w pomoc dla niej. Najnowszą akcję charytatywną na jej rzecz zorganizowało Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, w którym Ewelina jest zatrudniona, przy współpracy Gastrosfery i grupy Kramarczyk Team. (eł)

 

 

Zobacz również: By Madzia zaznała życia bez bólu

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x