WCK z projektem Wadowice w czasach zarazy – subiektywna fotorelacja

WCK z projektem Wadowice w czasach zarazy – subiektywna fotorelacja

Wadowickie Centrum Kultury rusza z pierwszym wydarzeniem w ramach "Recepty na kulturę".
  • 10 czerwca, 2020
  • 09:11

„Wadowice w czasach zarazy – subiektywna fotorelacja” to pierwsze wydarzenie realizowane przez Wadowickie Centrum Kultury w ramach projektu „Recepta na kulturę”.

Projekt będzie okazją do stworzenia subiektywnej kroniki mieszkańców Wadowic z okresu największej ogólnoświatowej pandemii naszych czasów. Celem zabawy jest stworzenie materiału dokumentującego ten absolutnie wyjątkowy czas jakim jest kwarantanna.

Co tydzień na facebookowej grupie pojawiać się będzie temat wraz z zachętą do publikowania fotografii. Pierwszy temat to praca w czasach zarazy. Podzielcie się swoimi zdjęciami!

Organizatorem projektu jest Wadowickie Centrum Kultury. Do zabawy można zgłaszać zdjęcia, które powstały w Wadowicach i okolicy, po 11 marca 2020, kiedy została ogłoszona kwarantanna. Każdy mieszkaniec Gminy i okolic może wziąć udział w wydarzeniu, a raz w tygodniu zostanie ogłoszony ogłoszony nowy temat i stworzony album na grupie, w którym każdy, kto chce wziąć udział, zamieszcza swoje zdjęcia. Zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką.

Po upływie tygodnia od ogłoszenia tematu, komisja złożona z pracowników WCK wyłoni najlepsze kadry, które zostaną opatrzone komentarzem i uzasadnieniem oraz będą prezentowane na profilu Facebookowym WCK oraz stronie internetowej.

Źródło: WCK.

Zobacz również << Wystawa upamiętniająca wszystkie pielgrzymki Ojca Świętego do Polski >>

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook