Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Druhowie z Tarnawy Dolnej zbierają na bramę garażową

Druhowie z Tarnawy Dolnej zbierają na bramę garażową

Brakuje 10 tys. zł., ale liczymy że akcja "Razem dla Tarnawy" będzie skuteczna.
foto. facebook OSP Tarnawa Dolna

Strażacy OSP w Tarnowie Dolnej oczekują na nowy wóz, który wkrótce zawita do ich jednostki. Jest tylko „mały” problem.

Tarnawscy strażacy podkreślają, że wychodzenie środków na zakup nowego samochodu to jeszcze nie koniec wyzwania. Obecna brama garażowa w remizie jest po prostu za niska. W efekcie nowy nabytek nie będzie mógł wjechać do garażu. Oczywiście druhowie zawczasu chcą rozwiązać ten problem i założyć nową bramę.

„Bardzo rzadko prosimy Państwa o pieniądze, każde pozyskanie funduszy chcieliśmy zawsze poprzeć konkretnym działaniem, bo najłatwiej jest wyciągnąć po nie rękę, bez podjęcia się trudu ich zdobycia. Tym razem zmuszeni jesteśmy złamać swoja złotą zasadę i prosić Państwa o wsparcie w wymianie bramy.

Jesteśmy w przeddzień ogłoszenia przez gminę przetargu na zakup nowszego auta strażackiego do naszej jednostki. Tak, udało się nam dopiąć swego:) prawie, bo do zamknięcia wielkiego projektu wymiana samochodu potrzebujemy jeszcze wymienić bramę w remizie na taką aby możliwy był wjazd nowego samochodu. Dotychczasowa brama jest przewidziana dla starego standardu wysokości aut strażackich.

Liczymy na waszą pomoc, udostępniajcie ten post aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tej zbiórce, razem uda się nam zrealizować to wielkie przedsięwzięcie”- piszą na swoim facebooku strażacy z Tarnawy Dolnej.

Aby uzbierać brakujące 10 tys. tarnawscy strażacy zorganizowali na portalu zrzutka.pl zbiórkę publiczną Wymiana bramy OSP Tarnawa Dolna. Każdy kto ma ochotę może poprzez tę platformę przekazać datek na rzecz jednostki.

Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji!

Zobacz również: Nowa auta dla strażaków. Będzie bezpieczniej

 

 

 

 

 

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x