Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Wielka zgoda w Radzie Powiatu Wadowickiego

Wielka zgoda w Radzie Powiatu Wadowickiego

Podczas sesji Rady Powiatu Wadowickiego w dniu 19 grudnia br., poruszono szereg istotnych kwestii. Jedną z nich było uchwalenie budżetu na 2020r. Został on przyjęty ogromną większością głosów: 24 radnych poparło budżet i tylko 1 radny był przeciwko. Można śmiało powiedzieć o wielkiej zgodzie w Radzie Powiatu Wadowickiego.

Dużo czasu poświęcono  sytuacji  w ZZOZ  w Wadowicach po odwołaniu Pani Dyrektor Beaty Szafraniec. Zamiast rzetelnej i pełnej informacji na ten temat, radni powiatowi usłyszeli ogólnikowe wiadomości, bez solidnej argumentacji o powodach takiej decyzji. Były za to peany powiatowej opozycji dla Starosty i Zarządu Powiatu Wadowickiego za „piękny prezent Mikołajkowy”, jakim było zwolnienie Dyrektor Szafraniec. Z ciekawszych wątków warto odnotować „komiczne” w swojej argumentacji wystąpienie powiatowego audytora, aktywność radnych „opozycji”, zabierających głos we wszystkich istotnych kwestiach. Oryginalne było też wystąpienie pełniącego obowiązki dyrektora ZZOZ w Wadowicach, który już przypisał sobie sukcesy. Moglibyśmy opisywać jeszcze inne  ciekawostki z sesji, jednak redakcja portalu Infokropka.pl, uważa, że atmosfera Świąt Bożego Narodzenia, powinna służyć refleksji i wypoczynkowi.

Portal infokropka.pl, będzie szczegółowo analizował bieżącą sytuację wadowickiego szpitala.

 

Zobacz również << Kontrowersje wokół odwołania Dyrektor Szpitala w Wadowicach >>  << Marek Wierzba – Szef Komisji Zdrowia w Małopolskim Sejmiku, krytycznie o staroście wadowickim >>

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x