Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Grasz w siatkówkę? Zaserwuj sobie medal

Grasz w siatkówkę? Zaserwuj sobie medal

W środę już kolejny wakacyjny turniej na Orliku.
Foto: materiały prasowe

Choć ten rok jest uboższy od poprzednich w wydarzenia sportowe, młodzi mieszkańcy powiatu nie mogą narzekać na brak możliwości, by wykazać się w ulubionej dyscyplinie. Na boisku Orlik w Wadowicach regularnie odbywają się przeznaczone dla nich zawody. Już w najbliższą środę (12 sierpnia) odbędzie się tam turniej siatkówki.

 

Rozgrywki przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: sport@wadowice.pl. Można też zapisać swój team telefonicznie, dzwoniąc na numer: 501-051-178  (Maciej Skawina) lub 512-448-952 (Tomasz Mamcarczyk). W treści e-maila należy podać nazwę drużyny, imię i nazwisko oraz numer telefonu zgłaszającego. Te same dane będą potrzebne w przypadku zgłoszenia telefonicznego.

Zapisy są przyjmowane do 11 sierpnia, a w sytuacji, gdy zostaną jeszcze jakieś wolne miejsca, również w dniu zawodów. Najlepsze drużyny otrzymają medale ufundowane przez gminę Wadowice oraz nagrody od sponsorów „Wakacji na Orliku”. Bo nie są to bynajmniej pierwsze ani ostatnie wakacyjne zawody na tym boisku. W ubiegłym tygodniu młodzi miłośnicy piłki nożnej zmierzyli się w turnieju „COPAj na Orliku”, a w przyszłym planowane są rozgrywki koszykówki.

Nie brakuje tam również cyklicznych zajęć. W każdą środę o 19.00 na Orliku spotykają się młodzi adepci samoobrony. To zajęcia adresowane do młodzieży od 15 lat w górę. Z kolei w poniedziałkowe poranki Orlik jest królestwem dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Od 9.00 trwają tam różnego rodzaju gry i zabawy dla najmłodszych. Zapisy na te zajęcia organizatorzy również przyjmują pod wymienionymi powyżej numerami telefonów i adresem e-mailowym. (eł)

 

Zobacz również: Sukces zawodniczek z Brzeźnicy

 

 

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x