Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Orzeł Wieprz rozgromił zespół z Paszkówki 5:0. Ruszyły piłkarskie rozgrywki

Ruszyły rozgrywki piłkarskie w sezonie 2020/2021.

Udany początek sezonu zaliczyła drużyna Orła Wieprz, który występuje w Klasie A.

Jego pierwszym rywalem był Dąb Paszkówka.

Mecz rozpoczął się tradycyjną minutą ciszy, dla uczczenia 76. Rocznicy Powstania Warszawskiego.

Od pierwszych do ostatnich minut meczu, dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji.

Początek tego spotkania od razu nie ułożył się dla gości, bo już po 25 minutach  zawodnicy Dębu przegrywali 3-0, a na boisku wyglądali tak jakby “głowy” zostały w szatni lub co gorsza w Paszkówce.

Po przerwie obraz gry zdecydowanie się zmienił.

Drużyna Orła została ukarana czerwoną kartką i grając w osłabieniu zawodnicy z Paszkówki znajdowali się w dogodnych sytuacjach.

Jednak nawet w okazjach strzeleckich do pustej bramki, piłkarze Dębu nie potrafili jej zdobyć.

Tymczasem piłkarze z Wieprza strzelili kolejne 2 gole i zostali pierwszym liderem w Klasie A.

Orzeł Wieprz – Dąb Paszkówka 5:0 (3:0).

Strzelcy bramek: Adrian Ostrowski, Arkadiusz Grzybek, Mateusz Penkala, Krystian Polak, Mateusz Śleziak.