Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Już w sobotę można będzie poszaleć na łyżwach

Już w sobotę można będzie poszaleć na łyżwach

12 grudnia otwarte zostanie lodowisko Biały Orlik w Kalwarii Zebrzydowskiej. Korzystanie z niego będzie tym razem płatne.
Foto: Pexels

Początkowo otwarcie lodowiska w Kalwarii Zebrzydowskiej planowano na 28 listopada. Ostatecznie trzeba je było przesunąć na późniejszy termin. W końcu odbędzie się 12 grudnia. Z poślizgiem, bo to wszak lodowisko… Niestety, w tym sezonie nie pojeździmy na nim za darmo, nawet jeśli mamy własne łyżwy.

 

Tym razem wstęp na taflę będzie płatny. Pierwsza godzina jazdy na własnych łyżwach kosztuje 6 zł. Później za każdy rozpoczęty kwadrans trzeba będzie dopłacić 1,5 zł. Wypożyczenie łyżew to koszt 8 zł na godzinę. Jeżeli będziemy na lodowisku dłużej, za każdy rozpoczęty kwadrans zapłacimy 2 zł. Można też wypożyczyć kask ochronny w cenie 2 zł za godzinę. Tak samo, jak w przypadku łyżew, płatny jest także każdy następny rozpoczęty kwadrans. Kosztuje on 50 gr.

Lodowisko znajduje się na terenie obiektu sportowego Orlik, za boiskiem MKS Kalwarianka, przy ul. Mickiewicza 16. Będzie czynne od 10.00 do 21.00. (eł)

 

Zobacz również: Boks na kółkach

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x