Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Klasa – A: Skawa Wadowice gromi wicelidera z Targanic

Fatalna seria piłkarzy z Wieprza.

W 13. kolejce w rozrywkach o mistrzostwo wadowickiej Klasy – A,  w Targanicach spotkały się dwa najlepsze zespoły tych rozgrywek. Halniak podejmował na swoim obiekcie piłkarzy Skawy Wadowice.

Po wyrównanym początku spotkania do głosu doszli goście, którzy do przerwy strzelili 3 bramki. Przewaga Skawy nie podlegała dyskusji, zaś gra się zaostrzyła co przełożyło się na 8 żółtych kartek w meczu. Wynik spotkania ustalił w 74 minucie Jakub Ziemla, podwyższając na 4-0 dla Skawy.

W tabeli na prowadzeniu utrzymali się zawodnicy z Wadowic, którzy powiększyli do 9 pkt przewagę nad Halniakiem Targanice.

Jako ciekawostkę należy uznać kolejną z rzędu ( już piątą) zespołu Orzeł Wieprz z Leńczami 3-2.