Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Małopolska na sportowo 2022. Rusza konkurs promujący kulturę fizyczną

Małopolska na sportowo 2022. Rusza konkurs promujący kulturę fizyczną

16 lutego br. upływa termin składania ofert.

Zarząd Województwa Małopolskiego, przyjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu „Małopolska na sportowo”. Na realizację zadania przeznaczono środki do łącznej kwoty 1,9 mln zł.

Małopolska stawia na sport i także pod tym względem ma ogromny potencjał. Nasz region wychował wielu wybitnych sportowców, którzy zdobywają medale na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Małopolska na sportowo jest okazja do tego, aby wesprzeć inicjatywy, na których będą reprezentować się m.in. nasi sportowcy – Małopolanie. Zachęcam do składania ofert w konkursie i dołączenia do małopolskiej drużyny – mówi Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

W ramach konkursu dofinansowane będą zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej, polegające na: – organizacji imprez sportowych wojewódzkich, ogólnopolskich lub międzynarodowych promujących w Małopolsce kulturę fizyczną i osiągnięcia sportowe regionu; – upowszechnianiu sportu w środowisku wiejskim, akademickim lub osób niepełnosprawnych.

Do konkursu mogą być składane oferty zadań, których realizacja rozpoczynać się będzie nie wcześniej niż 30 marca 2022 roku, a kończyć nie później niż 31 grudnia 2022 roku.

Wersję elektroniczną oferty należy złożyć za pośrednictwem elektronicznego systemu obsługi zadań publicznych – Generatora eNGO dostępnego na stronie internetowej pod adresem https://www.pozarzadowa.malopolska.pl/, w terminie: 2022-02-16

Uwaga: przesłanie oferty tylko za pośrednictwem Generatora eNGO nie jest skutecznym doręczeniem oferty do Urzędu. Oferty dostarczone tylko za pośrednictwem Generatora eNGO pozostaną bez rozpatrzenia.

 

Zobacz również: Andrychowski „ Sokół” dla Niepodległej

 

 

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x