Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Memoriałowe zmagania na parkiecie

Memoriałowe zmagania na parkiecie

Zwycięska drużyna
Foto: nadesłane

Już od dziesięciu lat w Wadowicach odbywa się Memoriał Józefa Zemana w Piłce Siatkowej. Patron tego wydarzenia wsławił się jako jeden z założycieli wadowickiej Solidarności. Był nauczycielem języka polskiego oraz wychowania fizycznego, a także trenerem siatkówki.

 

W dziesiątej edycji imprezy odbywającej się dla uczczenia jego pamięci wzięło udział 13 drużyn. W większości z powiatu wadowickiego, aczkolwiek nie tylko. Jeden z zespołów przyjechał z Suchej Beskidzkiej. Turniej zorganizowało wadowickie Stowarzyszenie na Rzecz Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu ALPS, przy wsparciu finansowym gminy Wadowice. Drużyny rywalizowały na parkiecie sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach.

Oczywiście zawody odbyły się bez publiczności i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zalecanych w czasie imprez sportowych. Zwyciężyła drużyna z gminy Wadowice – Mlak Team. Tworzyli ją: Sebastian Mlak, Dawid Banaś, Konrad Banaś, Jacek Buda, Michał Hojny, Michał Romański, Maciej Surma, Romuald Wiktor oraz Artur Zawiła. Ten ostatni został też wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Na drugim miejscu uplasował się zespół o nazwie Turbolamusy. Trzeci stopień podium przypadł w udziale… Aniołkom. (eł)

 

Zobacz również: Stryszów. Pumptrackowe zmagania w błocie

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x