Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Piłkarze z Targanic nie zwalniają tempa. Piąte zwycięstwo z rzędu!

Halniak Targanice wygrał z Koroną Skawinki 5:0.

Do Targanic zawitał silny i ambitny zespół Korona Skawinki.

Był to w tym sezonie, najsilnielszy z dotychczasowych rywali Halniaka w rozgrywkach wadowickiej Klasy A.

Jak ta próba wypadła dla gospodarzy?

Piłkarze z Targanic udowodnili, że są w tej klasie rozgrywek  piłkarską potęgą.

Siła fizyczna i taktyka zespołu oraz duża ilość wartościowych graczy, to ogromne walory Halniaka decydujące również o jego skuteczności.

W spotkaniu od samego początku uwidoczniła się  przewaga gospodarzy, co szybko przełożyło się na wynik spotkania i prowadzeniem do przerwy 2:0.

Jednak goście też mieli dobre okazje do strzelenia bramek i bramkarz Halniaka musiał popisywać się pięknymi paradami.

Skawinki osiągnęły nawet przewagę pod koniec pierwszej połowy, lecz wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron, dominowali już gospodarze strzelając Skawinkom 3 bramki.

Kolejny mecz zwycięski dla Targaniczan.

Przypomnijmy, że Halniak Targanice dysponuję również drugą drużyną, która  z powodzeniem występuje w klasie B.

Dzisiaj rezerwy Targanic wygrały na wyjeździe z Sokołem Frydrychowice 2:0.

Wczoraj trampkarze Halniaka pokonali swoich rówieśników z  Borowika Bachowice 13:0.

Kolejną dobrą wiadomością jest wysoka frekwencja kibiców na stadionie w Targanicach.

Widać, że klub sięga do najlepszych swoich tradycji i jest na dobrej drodze do awansu.

Halniak Targanice – Korona Skawinki 5:0 ( 2:0)