Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Sukcesy Sportowe Szkoły Podstawowej w Bachowicach

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bachowicach odnieśli rekordową liczbę sukcesów sportowych w pierwszym półroczu roku szkolnego.

Dobiegło końca pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020, w którym uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bachowicach odnieśli rekordową liczbę sukcesów sportowych.

Uczniowie szkoły pierwsze osiągnięcie odnieśli w powiatowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych klas 4-6. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła 6 miejsce. Kolejnymi zawodami, była Halowa Piłka Nożna, gdzie również po wygraniu dwóch wcześniejszych etapów, w Powiecie zagrała drużyna chłopców z klas 7-8, zajmując 3 miejsce oraz drużyna dziewcząt z klas 4-6 plasując się na drugim miejscu. Mniej więcej w tym samym czasie 40 uczniów brało udział w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, gdzie w kategorii chłopców U12 wywalczyli 3 miejsce oraz kategorii dziewcząt U12 2 miejsce w Powiecie.

Kolejnymi zawodami, w których szkoła brała udział były zawody gminne z piłki koszykowej. Pierwsze miejsce oraz awans do dalszych etapów wywalczyły drużyny chłopców i dziewcząt z klas 4-6. Ostatnimi zawodami były zawody gminne z piłki siatkowej. Zwycięstwo oraz awans do dalszych etapów wywalczyły drużyny chłopców i dziewcząt z klas 4-6 oraz drużyna chłopców z klas 7-8.  Kolejne etapy odbędą się zaraz po feriach zimowych.

Trzymamy kciuki i wierzymy, że jeszcze nieraz w tym roku o nich usłyszymy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!