Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Alicja Kucia – piękna, pełna wdzięku i skromna

Alicja Kucia – piękna, pełna wdzięku i skromna

Czym zajmuje się na co dzień miss piękności, jakie ma zainteresowania i marzenia?
Foto: Roman Słomka

Kilka dni temu Alicja Kucia z Bachowic została wybrana Miss Nastolatek Małopolski 2020, o czym pisaliśmy zaraz po finale konkursu. Dziewczyna do ostatniej chwili nie spodziewała się, że to jej przypadnie w udziale tytuł najpiękniejszej. – Byłam w wielkim szoku, że wygrałam – wyznaje dziewczyna.

 

Patrząc na nagrania i zdjęcia z finału konkursu nietrudno zrozumieć, dlaczego właśnie bachowiczanka Alicja Kucia została okrzyknięta najpiękniejszą nastolatką z Małopolski. Dziewczyna, oprócz urody, ma mnóstwo naturalnego wdzięku i gracji. Jest też wysoka, smukła jak wierzbowa witka i bezpretensjonalna.

Alicja Kucia ma dopiero 14 lat i uczy się w pierwszej klasie Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Nigdy nie myślała o tym, by wystartować w konkursie piękności, ale przyjaciele tak długo ją przekonywali, że powinna się na to zdecydować, aż w końcu uległa. Nie oceniała jednak zbyt wysoko swoich szans. Początkowo nawet nie sądziła, że dostanie się do półfinału Miss Nastolatek Małopolski. Do dziś nie może uwierzyć, że przeszła wszystkie etapy i została ukoronowana jako najpiękniejsza. Tym bardziej, iż konkurencja była ogromna.

Czym zajmuje się na co dzień miss piękności? – Głównie nauką, bo mamy bardzo dużo materiału do przyswojenia. A w wolnych chwilach lubię grać na gitarze i gotować. To są moje dwie największe pasje – mówi Alicja Kucia. Nastolatka marzy o podróżach do najbardziej egzotycznych zakątków świata i karierze modelki. Teraz, po wygranym konkursie Miss Nastolatek Małopolski, ma na to spore szanse.

Gdy byłam młodsza, lubiłam oglądać programy typu „Top Model” i często wyobrażałam sobie, że sama też zostanę modelką. Ale nic w tym kierunku nie robiłam, bo nawet nie wie wiedziałam, gdzie powinnam się zgłosić, by stało się to możliwe – wyznaje dziewczyna. Na razie czeka ją udział w konkursie Miss Nastolatek Polski, do którego automatycznie zakwalifikowała się, wygrywając konkurs na szczeblu wojewódzkim. (eł)

 

Zobacz również: Najpiękniejsza nastolatka z Małopolski mieszka w Bachowicach!

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x