Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Bachowiczanka w finale Miss Polski Nastolatek

Bachowiczanka w finale Miss Polski Nastolatek

Wcześniej zdobyła koronę najpiękniejszej w etapie regionalnym.
Foto: materiały prasowe

W październiku Alicja Kucia z Bachowic w powiecie wadowickim została wybrana Miss Małopolski Nastolatek 2020. Już w najbliższy piątek (15 stycznia) ta śliczna dziewczyna będzie rywalizowała o tytuł najpiękniejszej nastoletniej Polki. Zmierzy się z 23 dziewczynami z całego kraju.

 

Finał konkursu Miss Polski Nastolatek 2020 mocno się opóźnił z powodu pandemii koronawirusa. Wybory regionalne przeciągano z nadzieją, że uda się zorganizować na żywo którykolwiek z ich etapów. Tak się jednak nie stało. Podobnie było na szczeblu krajowym. Organizatorzy konkursu nie mogli dokonać wyboru finalistek w trakcie castingu, dlatego postanowili zorganizować internetowy plebiscyt. Wyłoniono w nim 12 dziewcząt z całej Polski. Jurorzy wybrali drugie tyle. Małopolskę będą reprezentowały 3 nastolatki. Wśród dwóch wyłonionych przez jury jest właśnie Alicja Kucia z Bachowic. Druga to Barbara Rząsa z Błażowej w powiecie rzeszowskim. Trzecia reprezentantka, wybrana w głosowaniu internetowym, mieszka w Chrzanowie i nazywa się Emilia Nowak.

Finałowe zmagania dziewcząt będzie można obejrzeć w telewizji. Transmisja gali wieńczącej konkurs Miss Polski Nastolatek 2020 rozpocznie się o godz. 20.00 15 stycznia na kanale Super Polsat. W dwa dni później wybrana zostanie najpiękniejsza dorosła Polka. Finał Miss Polski 2020 będzie transmitowany w Polsacie 17 stycznia, również o 20.00. Niestety, w tym konkursie nie ma ani jednej finalistki z naszej części Małopolski.

Alicja Kucia jest uczennicą pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Do konkursu Miss Polski Nastolatek zgłosiła się za namową przyjaciół, choć nie sądziła, że ma w nim wielkie szanse. Jej hobby to gra na gitarze i gotowanie. (eł)

 

Zobacz również: Alicja Kucia – piękna, pełna wdzięku i skromna

 

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x