Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Najpiękniejsza nastolatka z Małopolski mieszka w Bachowicach!

Najpiękniejsza nastolatka z Małopolski mieszka w Bachowicach!

Jurorów urzekła nie tylko jej uroda, ale również naturalność i skromność. Nie bez znaczenia był też wdzięk.
Alicja Kucia – Miss Małopolski Nastolatek 2020.
Foto: materiały prasowe

W znacznie skromniejszej formie niż planowano odbył się finał konkursu Miss Małopolski 2020. Jak się okazało, jury za najpiękniejszą nastoletnią reprezentantkę województwa uznało dziewczynę z niewielkiej miejscowości w powiecie wadowickim!

 

Pandemia koronawirusa wielokrotnie mieszała szyki organizatorom tegorocznego konkursu Miss Małopolski. Przez jakiś czas wydawało się, że uda się chociaż przeprowadzić galę finałową, ale i to nie wypaliło. Ostatnim planowanym jej terminem  miała być miniona niedziela (18 października), ale ponieważ w sobotę zaczęły obowiązywać dodatkowe obostrzenia, odwołano ją. I zrezygnowano z kolejnego przekładnia finałowych zmagań, ponieważ trudno było przewidzieć, kiedy zaistnieją warunki do ich zorganizowania.

Ostatecznie jury dokonało wyboru najpiękniejszych Małopolanek na podstawie zdjęć finalistek oraz nagrań wideo. A ogłoszenie wyników i koronacja odbyły się krakowskim Studio Station, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i rygoru sanitarnego. Miss Małopolski Nastolatek 2020 została Alicja Kucia, czternastolastka z Bachowic.

Dziewczyna od najmłodszych lat z podziwem obserwowała modelki na pokazach mody i w kolorowych magazynach. Wyobrażała sobie, że sama kiedyś również będzie prezentowała kreacje największych projektantów. Długo jednak nie wiedziała, co zrobić, by osiągnąć ten cel. W końcu uznała, że pomoże jej w tym udział w konkursie piękności. – Ale, wysyłając zgłoszenie, miałam różne obawy. Nie sądziłam, że dostanę się do choćby do półfinału… – skromnie twierdziła nastolatka kilka miesięcy temu.

W finale konkursu dla dorosłych dziewcząt nie było żadnej przedstawicielki powiatu wadowickiego. Koronę najpiękniejszej zdobyła Justyna Haberka z Olkusza. Wszystkie finalistki, które zdobyły jakikolwiek tytuł (a było ich w sumie sporo), awansowały do konkursu Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020. (eł)

 

Zobacz również: Andrychowianka wytańczyła pierwszą nagrodę w międzynarodowych zawodach

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x