Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

100-lecie Klubu Sportowego Beskid Andrychów

100-lecie Klubu Sportowego Beskid Andrychów

Już za tydzień, 7 września odbędzie się towarzyski mecz gospodarzy z Zagłębiem Sosnowiec. To będzie wielki dzień jubileuszowy dla klubu, który rozpocznie się o 17:45 na Stadionie, przy ul. Kościuszki 1.

Już za tydzień, 7 września odbędzie się towarzyski mecz gospodarzy
z Zagłębiem Sosnowiec. To będzie wielki dzień jubileuszowy dla klubu, który rozpocznie się o 17:45 na Stadionie, przy ul. Kościuszki 1.

Miasto przygotowało 999 biletów – są już w sprzedaży od dzisiaj w cenie 10 zł. Jedna osoba może zakupić max. 5 biletów. Sprzedaż odbędzie się na w kasie biletowej stadionu przy ul. Kościuszki 1, w godz. 16:00-18:00. Kobiety oraz dzieci i młodzież do lat 16 wejście za okazaniem legitymacji mają za darmo.

Atrakcje dla kibiców małych i dużych przygotowano już od rana, poniżej skrócony, godzinowy plan, aby nie przepuścić ani chwili:

  • 10:00 – otwarty dla wszystkich piknik rodzinny z akademią Beskidu Andrychów. Będzie możliwość zapisać swoją pociechę w szeregi klubu. Odbędą się też mini turnieje sportowe, będą napoje i poczęstunek dla wszystkich oraz gadżety klubowe dla dzieci.
  • 14:00 – towarzyski mecz oldboi K.S. Beskid, którzy z drużyną Bielskich Orłów
  • 17:45 MECZ STULECIA – seniorzy Beskidu i Zagłębia Sosnowiec, rozegrają towarzyski mecz jubileuszowy. W planach jest wyjątkowy pokaz fajerwerków oraz choreografie, z których ultrasi Beskidu znani są w całej Polsce.

W trakcie meczu będzie można zakupić specjalne, pamiątkowe Klubowe gadżety, związane z obchodem stulecia. Wiele niespodzianek dla dzieci
i kibiców będzie czekało na miejscu.

Wierzymy, że tego dnia stadion wypełni się po brzegi w tym ważnym dniu!

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x