Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Biura paszportowe ponownie otwarte

Biura paszportowe ponownie otwarte

Jednak aby złożyć wniosek lub odebrać paszport trzeba się wcześniej umówić telefonicznie.

Od poniedziałku 11 maja 2020 r. została rozszerzona bezpośrednia obsługa klientów ubiegających się o wydanie paszportu. Obowiązują też nowe godziny otwarcia biura paszportowego w Wadowicach przy ul. Batorego 2:

poniedziałek, środa, czwartek: 8.00-14.30
wtorek: 8.00-15.30
piątek: 8.00-13.30

Złożenie wniosku paszportowego oraz odbiór paszportu będą możliwe wyłącznie po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu wizyty. Można jej dokonać w poniedziałki od 9.00 do 17.00 oraz wtorek-piątek od 8.00 do 15.00, dzwoniąc pod numery telefonów:
– 12 39 21 829
– 12 39 21 810

W trosce o wspólne bezpieczeństwo wprowadzone zostaną także niezbędne środki ostrożności, w tym ograniczenia dotyczące liczby klientów przebywających w siedzibach. Ilość osób mogących jednocześnie przebywać na salach obsługi będzie odpowiadać liczbie czynnych stanowisk obsługowych.

Dodatkowo, aby ograniczyć czas obsługi warto w miarę możliwości, wcześniej uiścić opłatę paszportową na wskazane przez Starostwo konto bankowe.

Lista niezbędnych dokumentów znajduje się  na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie: http://www.malopolska.uw.gov.pl/default.aspx?page=paszporty

Zobacz również << Pożar w domu rodzinnym w Spytkowicach >>

Podziel się tym wpisem: