Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Black Friday w naszym regionie

Black Friday w naszym regionie

Czarny Piątek to idealny dzień zakupowy.  Wtedy właśnie sklepy dają zniżki nawet do 70%! Ty też skorzystaj.

Black Friday lub inaczej Czarny Piątek i jest najpopularniejszym dniem zakupowym w Stanach Zjednoczonych. Od 2015 roku jest coraz bardziej znany także w Polsce. To otwarcie szaleństwa zakupowego przed Bożym Narodzeniem i przypada na 29 listopada. W USA konsumenci czekają na ten dzień praktycznie cały rok. Kolejki formują się już dzień przed otwarciem sklepów, a te są nieraz czynne całą dobę – bo tego dnia mają największy utarg w skali całego roku. Wszystko za sprawą ogromnych obniżek cenowych – szczególnie elektroniki.

W Polsce z roku na rok przyłącza się więcej sklepów i popularność tej akcji zyskuje na sile. Moc obniżek potrafi zdziałać wiele, tym bardziej że wachlarz oferty jest bardzo szeroki. Oprócz elektroniki do akcji dołączają się sklepy odzieżowe, obuwnicze, optycy, drogerie i nawet jubilerzy, a kto nie chciałby skorzystać z rabatów nawet do 70%?

Nasz region również uczestniczy w Czarnym Piątku. Duże sieciówki sklepów będą miały odgórnie określone zniżki, tak aby w całej Polsce zniżki był ten sam poziom. Rabaty będą aktualizowane na bieżąco na stronie https://www.kody.pl/, ale sprawdzajcie również http://www.black-friday.pl/, tam jest dostępna lista sklepów, które wezmą udział w Black Friday. Liczymy, że mniejsze, lokalne sklepy także się przyłączą.

Black Friday się zbliża, dajcie znać na jakie okazje polujecie!

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x