Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

II edycja swapu odzieżowego w Andrychowie

II edycja swapu odzieżowego w Andrychowie

Impreza ma charakter integracyjny. Będzie polegać na wymianie niepotrzebnych, używanych, ale niezniszczonych ubrań i nie tylko.

W sobotę 25 stycznia 2020r. (sobota) w godz.16:00-19:00 odbędzie się II edycja Swapu odzieżowego – czyli weź się wymień. Organizator Klub Osiedlowy Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza do siedziby ul. Lenartowicza 7. To idealna okazja do wymiany ubrań, zabawek, kosmetyków i nietrafionych prezentów świątecznych.

Impreza ma charakter integracyjny. Będzie polegać na wymianie niepotrzebnych, używanych, ale niezniszczonych ubrań damskich, męskich i dziecięcych, zabawek, nieużywanych kosmetyków dla dorosłych i dla dzieci (więcej informacji w regulaminie ).

Podczas imprezy będą czekały liczne niespodzianki m. in. zabieg pielęgnacyjny na dłonie z jedynym na rynku polskim kolagenem naturalnym oraz porady dotyczące pielęgnacji, odżywiania i regeneracji całego ciała. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z szatni oraz przymierzalni, a także będzie możliwość napicia się kawy lub herbaty.

Mile widziane będą słodkie przekąski, owoce, ciastka – które przyniesione przez Was pomogą nabrać sił na dalsze buszowanie wśród ubrań.

Zobacz również << Zapisy na darmowe szkolenia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wadowicach >>

Podziel się tym wpisem: