Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Jednego dnia odebrano trzy prawa jazdy piratom drogowym

Jednego dnia odebrano trzy prawa jazdy piratom drogowym

Rekordzistką okazała się kobieta,  która przekroczyła dozwoloną przepisami prędkość o ponad 80 km/h.

W Oświęcimiu jednego dnia aż 3 osoby straciły prawo jazdy. W poniedziałek (09.03) na ulicy Unii Europejskiej do kontroli drogowej została zatrzymana  85 – letnia mieszkanka  powiatu krakowskiego, która kierowała samochodem marki BMW. Piratka drogowa jechała z prędkością 122km/h na odcinku, gdzie obowiązywała prędkość do 40km/h.

O godzinie 13.30 na tej samej ulicy do kontroli został zatrzymany samochód marki Dacia Sandero za którego kierownicą siedział   51-  letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Mężczyzna jechał z prędkością 96km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 56km/h.

Godzinę później również na ulicy Unii Europejskiej do kontroli został zatrzymany samochód marki Opel,   za którego kierownicą siedziała 30 –  letnia mieszkanka Zatora. Kobieta jechała z prędkością 97km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 57km/h.

Za przekroczenie prędkości na kierujących policjanci nałożyli mandaty i punkty karne, a dodatkowo zostało im  zatrzymane   prawo jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości.

Zobacz również << Samochód wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnym drzewie >>

Podziel się tym wpisem: