Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Komisariat Policji w Kętach otrzymał nowy radiowóz

Komisariat Policji w Kętach otrzymał nowy radiowóz

Radiowóz będzie wykorzystany w codziennej służbie przez dzielnicowych na rzecz mieszkańców miasta i gminy Kęty zgodnie z założeniami programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

W piątek (29 listopada 2019) w Komisariacie Policji w Kętach odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu oznakowanego marki Hyundai i30. Pojazd będzie wykorzystywany  przez dzielnicowych w codziennej służbie na rzecz mieszkańców miasta i gminy Kęty.

Starania o zakup nowego radiowozu przeznaczonego dla policjantów z Komisariatu Policji w Kętach  rozpoczęto  kilka miesięcy temu. Zaangażowanie włodarzy gminy w zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa pozwoliło na wyasygnowanie z gminnych środków budżetowych połowy wartości nowego pojazdu tj. 41300 zł, druga połowa została przekazana z budżetu Policji.

Podczas spotkania Burmistrz Kęt Krzysztof Jan Klęczar bardzo dobrze ocenił współpracę z Komendantem Powiatowym Policji w Oświęcimiu, widząc zaangażowanie w realizację przedsięwzięć mających wpływ na ciągłą poprawę bezpieczeństwa, jak również bardzo dobrze ocenił służbę i działania podejmowane przez policjantów z Komisariatu Policji w Kętach na rzecz mieszkańców.

Z kolei  insp. Robert Chowaniec – Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu w dowód uznania za wieloletnią bardzo dobrą współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, na ręce Burmistrza przekazał pamiątkową tabliczkę.  Przekazał także podziękowania dla Rady Gminy za dotychczasowe wsparcie w realizację przedsięwzięć związanych z poprawą bezpieczeństwa,  warunków służby policjantów oraz warunków przyjęcia interesantów.  W imieniu policjantów z Komisariatu Policji w Kętach podziękowania złożyli asp. szt. Maciej Molenda  – Komendant Komisariatu Policji w Kętach oraz jego zastępca  mł. insp. Dariusz Kulig. Następnie  Burmistrz osobiście wręczył   dzielnicowym kluczyki do nowego radiowozu.

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x