Kryta Pływalnia w Wadowicach wznowiła działanie. Poznaj nowy regulamin

Kryta Pływalnia w Wadowicach wznowiła działanie. Poznaj nowy regulamin

Po przeszło trzech miesiącach przerwy wadowicki basen wznawia działalność. Sprawdź obowiązujące zasady i środki bezpieczeństwa. 
  • 30 czerwca, 2020
  • 09:16

To dobra wiadomość dla miłośników pływania! Od 26 czerwca ponownie możemy korzystać z usług wadowickiego basenu – choć na nieco innych niż dotychczas zasadach. Pływalnia przygotowała nowy regulamin funkcjonowania aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i użytkownikom, a pracownicy Urzędu Miejskiego w Wadowicach dokonali w czwartek (25 czerwca) ścisłej kontroli placówki pod względem bezpieczeństwa sanitarnego.

Obecnie z pływalni może korzystać maksymalnie 61 osób jednocześnie. Jak zapewnia Dyrektor placówki, w okresie letnim przy sprzyjającej temperaturze drzwi wejściowe do obiektu pozostaną otwarte, co pozwoli unikać ich dotykania. Wchodzący są zobowiązani do zakrywania nosa i ust aż do momentu wejścia do szatni mokrej (przebieralni). Przy wejściu do budynku należy zdezynfekować dłonie korzystając z funkcjonalnego bezdotykowego pojemnika z płynem do dezynfekcji, a kolejne punkty dezynfekcji znajdują się w szatni odzieży wierzchniej, w szatni mokrej – przy umywalkach oraz przy kasie.

Podczas poruszania się po obiekcie obowiązuje zachowanie 2 metrów odległości pomiędzy użytkownikami – strefy zachowania odległości oznakowane są na taśmą na posadzce i ścianach. Po każdym użytkowniku wyznaczony pracownik będzie dokonywać dezynfekcji szafek, półek, ławek, poręczy, powierzchni sanitarnych i innych miejsc ogólnodostępnych.

Każda osoba odwiedzająca pływalnię zobowiązana jest do zapoznania się z nowym regulaminem funkcjonowania i do ścisłego stosowania się do obowiązujących zasad.

Źródło: Gmina Wadowice.

Zobacz również << Kolejne kolarskie wydarzenie. Zwycięzca Tur de Pologne przyjechał do Wadowic z zapowiedzią >>

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
  • 8 lipca, 2020
  • 11:12