Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Letnie kino plenerowe w Kalwarii Zebrzydowskiej

Letnie kino plenerowe w Kalwarii Zebrzydowskiej

Seanse w plenerowym kinie odbędą się w dwa lipcowe piątki.

Jak co roku Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na letnie kino plenerowe przy sali widowiskowej. Tym razem odbędą się dwa pokazy, 10 lipca i 7 sierpnia. Oczywiście wszelkie środki ochrony bezpieczeństwa zostaną zachowane zgodnie z wytycznymi ws. COVID-19. Darmowe wejściówki będą do obioru w Starym Kinie.

Pokaz pierwszy: Bilet na księżyc

Termin: 10 lipca br., piątek

Godzina: 21:30

Miejsce: plac przylegający do Sali widowiskowej CKSiT, ul. Broniewskiego 3

Komedio-dramat „Bilet na księżyc” (2013) w reżyserii Jacka Bromskiego. W rolach głównych: Anna Przybylska, Mateusz Kościukiewicz, Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat.

Opis filmu:

Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do służby w… Marynarce Wojennej. Z Antkiem (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają nad morze. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń.

Co ciekawe, w produkcji znalazły się sceny nakręcone w naszej okolicy, m.in. stacja PKP w Kalwarii oraz nieistniejący już most w Skawcach.

Pokaz drugi:  Jutro będziemy szczęśliwi

Termin: 7 sierpnia br., piątek

Godzina: 21:30

Miejsce: plac przylegający do Sali widowiskowej CKSiT, ul. Broniewskiego 3

Komedio-dramat „Jutro będziemy szczęśliwi” (2016) w reżyserii Hugo Gélina. W rolach głównych: Omar Sy, Gloria Colston, Antoine Bertrand.

Opis filmu:

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Jutro+b%C4%99dziemy+szcz%C4%99%C5%9Bliwi+Zwiastun+nr+1+polski-41462

Zobacz również << Wadowickie Biegi Górskie w ostatnią niedzielę lipca >>

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook