Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Małopolska noc młodych naukowców w Andrychowie

Małopolska noc młodych naukowców w Andrychowie

Małopolska noc młodych naukowców w Andrychowskim LO. Organizowane od 2007 r. i cieszące się coraz większą popularnością.
Małopolska noc młodych naukowców

Małopolska Noc Naukowców to wyjątkowe wydarzenie, miejsce spotkań prawdziwych pasjonatów nauki. Organizowane od 2007 r. cieszy się coraz większą popularnością. Na przestrzeni lat zyskało miano jednej z największych inicjatyw popularnonaukowych w regionie, a nawet kraju. Jego główną ideą jest popularyzacja nauki wśród mieszkańców Małopolski, a także zachęcenie ich do wyboru kariery naukowej.

Andrychów zlokalizował ją w tym roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej Curie. Kadra nauczycielska wraz z uczniami przygotowała niespodzianki praktycznie w każdej sali lekcyjnej, gdzie zainteresowani zostali podzieleni na grupy wiekowe. Ciekawe zadania, eksperymenty i wykłady czekają na uczestników już od 5 roku życia. Organizatorami są zarówno nauczyciele jak i uczniowie, którym zawdzięczamy sprawny przebieg wydarzenia. Do projektu przyłączyli się także absolwenci szkoły.

Dzieci, młodzieży oraz opiekunów zbiera się coraz więcej, zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic laboratoriów i różnorodnych zagadek. Poniżej dokładny harmonogram zajęć.

Folder(2019-9-27)0001

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x