Muzeum Ojca Świętego zaprasza na “rodzinną grę muzealną”

Muzeum Ojca Świętego zaprasza na “rodzinną grę muzealną”

Każde dziecko, które 20 i 21 czerwca odwiedzi progi domu rodzinnego Papieża Polaka będzie miało okazję do wzięcia udziału w grze muzealnej.
  • 19 czerwca, 2020
  • 09:13

Już w najbliższy weekend Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na mini grę muzealną „Przygoda w wadowickim Muzeum”. Każde dziecko, które 20 i 21 czerwca odwiedzi progi domu rodzinnego Papieża Polaka będzie miało okazję do wzięcia udziału w grze muzealnej. Na wszystkich czekają atrakcyjne nagrody!

Z okazji przypadającego z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, jak co roku w czerwcu Muzeum zaprasza na atrakcje dla najmłodszych. W najbliższy weekend każde dziecko, które odwiedzi progi domu rodzinnego Jana Pawła II podczas zwiedzania otrzyma specjalną kartę zadań, która pozwoli na rozwiązanie zakodowanego hasła. Na najlepszych czekają nagrody, a na wszystkich drobne upominki.

Zabawa rozpoczyna się w sobotę – 20 czerwca i w niedzielę – 21 czerwca w godzinach od 10.00 do 17.15. Zwiedzanie jest możliwe jedynie w formie indywidualnej (bez przewodnika). Co 15 minut do Muzeum może wejść 5 osób.

Muzeum spełnia wymogi sanitarne. Dla wszystkich zwiedzających dostępne są płyny do dezynfekcji rąk oraz jednorazowe rękawiczki.

Zakupu biletów można dokonać przez stronę internetową: Muzeum lub w kasie biletowej Muzeum. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych. Nie ma możliwości dokonywania telefonicznej rezerwacji biletów.

Serdecznie zapraszamy na rodzinną zabawę!

Źródło: Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II.

Zobacz również << Mija 400. rocznica śmierci Mikołaja Zebrzydowskiego >>

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
  • 8 lipca, 2020
  • 11:12