Nominacje do konkursu „Talenty 2019” Gminy Wieprz

Nominacje do konkursu „Talenty 2019” Gminy Wieprz

Etap gminny w Wieprzu wyłonił 22 nominacje do powiatowego finału.
  • 8 listopada, 2019
  • 11:14

Znamy już  laureatów XIX Festiwalu  Artystycznego „Talenty 2019” z Gminy Wieprz. W konkursie gminnym, który odbył się w GOK w Wieprzu wręczono nagrody i nominacje dla najlepszych uczestników. Wezmą oni  udział w finale powiatowym Festiwalu, który w dniach  26  -29 listopada br. odbędzie  się w Wadowickim Centrum Kultury.

Gminny Ośrodek Kultury wyłonił 22 reprezentantów w 6 kategoriach do udziału w tegorocznych finałach:

RECYTACJA

Grupa II (dzieci klas IV-VI)

  1. Zofia Semik – ZSP Przybradz
  2. Gabriela Bieniecka – ZSP Przybradz
  3. Zofia Stawowy – ZSP Frydrychowice
  4. Natalia Palosz – ZSP nr 1  Wieprz

TEATR

Grupa I (dzieci klas I-III)

  1. Nikodem Warmuz – ZSP Przybradz

Grupa II (dzieci klas IV-VI)

  1. Anna Placek – ZSP nr 2 Wieprz

WOKAL

Grupa I (dzieci klas I-III)

  1. Julia Domasik – WDK Gierałtowice
  2. Zuzanna Odrobina – ZSP Gierałtowice
  3. Weronika Piecuch – GOK Wieprz

Grupa II (dzieci klas IV-VI)

  1. Jan Wądrzyk – WDK Gierałtowice
  2. Magdalena Zaremba – GOK Wieprz
  3. Karolina Kawczak – GOK Wieprz

Grupa III (młodzież z klas VII-VIII )

  1. Karolina Majtyka – ZSP nr 2 Wieprz

 

Kategorie poza sceniczne

LITERATURA

Grupa II (dzieci klas IV-VI)

  1. Maria Leśniak – ZSP Frydrychowice

Grupa III (młodzież z klas VII-VIII )

  1. Mikołaj Rakoczy – ZSP nr1 Wieprz

PLASTYKA

Grupa I (dzieci klas I-III)

  1. Karolina Scigalska – ZSP Frydrychowice
  2. Nadia Janik – ZSP Frydrychowice

Grupa II (dzieci klas IV-VI)

  1. Kamil Jakoson – ZSP nr 2 Wieprz
  2. Magdalena Szczerbik – ZSP Frydrychowice
  3. Eliza Ślanda – ZSP nr 2 wieprz

Grupa III (młodzież z klas VII-VIII )

  1. Natasza Molesztak – ZSP Frydrychowice

FOTOGRAFIA I FILM

Grupa II (dzieci klas IV-VI)

  1. Emilia Wasztyl – ZSP Frydrychowice

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook