Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Nowy sprzęt dla strażaków w gminie Stryszów

Nowy sprzęt dla strażaków w gminie Stryszów

Sprzęt zakupiony w ramach ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska 2019”.

Podczas sesji Rady Gminy Stryszów, odbyła się ceremonia wręczenia sprzętu dla strażaków ochotników z terenu gminy,  zakupionego w ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska 2019” finansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego.

Gościem radnych była Iwona Gibas – Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego, która przybyła na sesję rady gminy na zaproszenia Szymona Dumana – Wójta Gminy Stryszów.

„Serdecznie dziękuję Panu Wójtowi za zaproszenie, czuję ogromną dumę z faktu, iż mogę tutaj z Państwem być. Małopolska bardzo ceni sobie Strażaków, tego typu organizacje pokazują olbrzymi zapał i zaangażowanie, który ma na celu bezinteresowną służbę dla społeczeństwa. To jest nasz obowiązek, aby Strażaków szanować, wspierać oraz zachęcać do udziału w kolejnych projektach.” – mówiła Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego p. Iwona Gibas.

Stryszowscy strażacy otrzymali w ramach zrealizowanego projektu cztery zestawy aparatów oddechowych Fenzy Aero z czujnikami bezruchu Motion Scout.

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x