Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Policjanci z Kęt rozesłali list gończy za złodziejem

Policjanci z Kęt rozesłali list gończy za złodziejem

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy kradzieży mieszkaniowej, do której doszło w piątek 17 stycznia 2020 roku około godziny 11.00, w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Żeromskiego w Kętach.  Sprawca wykorzystując pozostawiony w drzwiach klucz dostał się do wnętrza domu, z którego skradł  złotą biżuterię oraz pieniądze w kwocie 50zł.

Rysopis sprawcy:

Wiek około 40 – 50 lat; szczupły, wzrostu około 180cm; krzaczaste brwi oraz charakterystyczny zarost. Ubrany był w czarną pikowaną kurtkę oraz granatowe spodnie przetarte na udach.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny, podczas których zabezpieczono ślady. Aktualnie są one weryfikowane. Ponadto na podstawie relacji świadków sporządzony został portret pamięciowy nieznanego mężczyzny, który w dniu kradzieży wychodził z posesji.

W związku z powyższym, policjanci apelują do osób,  które mogą pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy na podstawie prezentowanego portretu pamięciowego. W tym celu prosimy o kontakt z Komisariatem Policji  w Kętach  na numer telefonu 33 845 33 22 lub na numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

Źródło: Policja.

 

Zobacz również << Samochód osobowy wjechał w bariery na moście >>

Podziel się tym wpisem: