Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Półmaraton Inwałdzki 2019

Półmaraton Inwałdzki 2019

Już niedługo będziemy mieli okazję dopingować uczestników Półmaratonu w Inwałdzie. Zapisy trwają do końca dzisiejszego dnia, a miejsc zostało niewiele.

W niedzielę 17 listopada odbędzie  się Półmaraton w Inwałdzie w którym weźmie udział prawie 500 biegaczy. Miejsce startu i mety to ParkHotel Łysoń, ul. Wadowicka 169a, 34-120 Andrychów, gdzie uczestnicy będą już gotowi od godziny 9.00. Trasa będzie liczyła 21,54 km i przeprowadzona zostanie przez urokliwe tereny gminy Andrychów, Wieprz oraz Frydrychowice. W połowie zabudowana, a w połowie prowadząca poza jakimikolwiek zabudowaniami. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie https://polmaratoninwaldzki.pl/.

Przewidujemy, że pierwsi uczestnicy będą pojawiać się na mecie już przed godziną 12. Większe utrudnienia ruchu nie są przewidziana, natomiast dla kierowców zamieszczamy mapkę trasy półmaratonu.

Mamy przecieki, że będzie to ostatni tak gorący weekend tego roku. Wykorzystajcie pogodę na świeżym powietrzu. Nasza redakcja będzie dopingować uczestników, liczymy na waszą obecność!

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x