Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Potrącił dwie osoby i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawcy

Potrącił dwie osoby i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawcy

W wyniku potrącenia 27 –letni mieszkaniec Malca doznał bardzo poważnych obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafiła również jego 26 – letnia żona, która w wyniku potrącenia doznała urazu ręki.

W nocy z 29 lutego na 1 marca 2020  o godz. 1.00 na trasie Zator – Wadowice – DK-28 w miejscowości Rudze, na ulicy Wadowickiej, doszło do wypadku drogowego, w którym potrąconych zostało dwoje pieszych.

Jak wstępnie ustalili policjanci,  kierowca samochodu jadący od strony Zatora, potrącił dwoje pieszych, poruszających się lewą stroną jezdni. W wyniku potrącenia 27 –letni mieszkaniec Malca doznał bardzo poważnych obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafiła również jego 26 – letnia żona, która w wyniku potrącenia doznała urazu ręki .

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowały służby ratunkowe. Policjanci, aby ustalić dokładne okoliczności i zabezpieczyć ślady przeprowadzili oględziny miejsca, w którym doszło do tego wypadku. Aktualnie prowadzone są dalsze czynności zmierzające do ustalenia samochodu oraz kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy rannym.

Apelujemy do świadków zdarzenia oraz osób, które zauważyły samochód mogący brać udział w zdarzeniu, o kontakt z oświęcimską Policją pod numer 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

Zobacz również << W trakcie awantury mężczyzna został raniony nożem >>

Podziel się tym wpisem: