Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Skrajna nieodpowiedzialność młodych kierowców

Skrajna nieodpowiedzialność młodych kierowców

Młodzi kierowcy oprócz zatrzymanych na trzy miesiące uprawnień do kierowania, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazali się dwaj mieszkańcy naszego powiatu, którzy w obszarze zabudowanym, przy obowiązującej „pięćdziesiątce”, jechali z prędkością ponad 100 km/h.

We wtorek, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali dwóch kierowców, którzy stracili prawa jazdy na okres trzech miesięcy za brawurową jazdę. Do pierwszego zdarzenia doszło w Babicy, tuż przed godz. 19:00, gdzie mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi, który przekroczył dozwoloną prędkość o 76 km/h. Za dużo na liczniku miał również kierowca seata, który  pędził przez Inwałd z prędkością 117 km/h, tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 67 km/h. Młodzi kierowcy oprócz zatrzymanych na trzy miesiące uprawnień do kierowania, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

W trosce o własne zdrowie i życie stosujmy się do znaków drogowych i przepisów ruchu drogowego, by szczęśliwie dojechać do celu!

Zobacz również << Trzykrotnie przekroczył prędkość, teraz trzy miesiące nie siądzie za kierownicą >>

Podziel się tym wpisem: