Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Sprawiedliwość ich dopadła, policjanci odnaleźli dwóch poszukiwanych

Sprawiedliwość ich dopadła, policjanci odnaleźli dwóch poszukiwanych

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali dwóch mężczyzn. Obaj za kratkami spędzą kilka następnych miesięcy.

W trakcie prowadzonych czynności mających na celu poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali dwóch mężczyzn. Obaj za kratkami spędzą kilka następnych miesięcy.

W piątkowy poranek (22.11.2019) policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań znajdujących się na Osiedlu Nad Sołą w Kętach, gdzie zatrzymali 25 – latka poszukiwanego od kilku miesięcy przez sąd za przestępstwo zniszczenia mienia oraz przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów /posłużenie się cudzym dokumentem/. Zatrzymany trafił do kęckiego komisariatu Policji, a następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych,  w którym spędzi najbliższe pół roku.

Tuż po godzinie 9.00 w Kętach w jednym z mieszkań przy ulicy Krakowskiej policjanci zatrzymali 53 – letniego mieszkańca Kęt, poszukiwanego od kilku tygodni przez opolski sąd za spowodowanie wypadku drogowego. Zatrzymany trafił do kęckiego komisariatu Policji, a następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych,  w którym spędzi najbliższe 8 miesięcy.

 

Źródło: Policja.

 

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x