Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Sukces Jarmarku Staroci przy Pałacu Bobrowskich

Sukces Jarmarku Staroci przy Pałacu Bobrowskich

To już kolejna sobota, która ma do zaoferowania nietypowe zjawisko – jarmark staroci. Na placu przy Pałacu Bobrowskich w Andrychowie odbyło się wielkie targowisko.

W sobotni ranek (16.11) na placu Pałacu Bobrowskich przy ul. Krakowskiej 69 odbyła się IV Andrychowska Wyprzedaż Garażowa i Jarmark Staroci, którego organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Andrychowa.

Pogoda wyjątkowo dopisała, piękny słoneczny dzień zachęcał do spacerów, dlatego też tego dnia klientów nie brakowało.  Sądząc po ilości wystawców, nie tylko mieszkańcy miasta postanowili zaprezentować swoje bibeloty. Można tam było znaleźć wszystko książki, ubrania, akcesoria kuchenne, zastawę czy nawet meble. Sprzedawcy przyjechali z różnych gmin. To idealna okazja, aby pozbyć się z domów zalegających rzeczy i jeszcze na tym zarobić. Tym bardziej, że wszystkie stoiska mogły się rozłożyć bez dodatkowych opłat, warunek tył tylko jeden – trzeba przynieść własny stolik.

W dobie kiedy wszystkie produkty są wytwarzane masowo, to właśnie unikatowość jest w modzie. To dobrze, że ludzie mimo XXI wieku nadal mają sentyment do antyków, a targowisko cieszy się coraz większa popularnością. W końcu każda z tych rzeczy ma swoją historię i to czynie je niepowtarzalnymi.

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x