Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Uroczyste pożegnanie komendanta Komisariatu w Andrychowie

Uroczyste pożegnanie komendanta Komisariatu w Andrychowie

Policjantami, pracownikami cywilnymi oraz przedstawicielami władz samorządowych żegnał się mł. insp. Grzegorz Mucha,

14 lutego 2020 roku odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta andrychowskiej jednostki. Z policjantami, pracownikami cywilnymi oraz przedstawicielami władz samorządowych żegnał się mł. insp. Grzegorz Mucha, który po 22 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę.

W trakcie uroczystości powierzono obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu – nadkom. Sławomirowi Urbanowskiemu.

Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach –  mł. insp. Arkadiusz Śniadek podziękował mł. insp. Grzegorzowi Musze za dotychczasową, owocną pracę, za zaangażowanie i  sprawne dowodzenie podległym komisariatem oraz życzył dalszych sukcesów. Serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia przekazali również przedstawiciele władz samorządowych. Komendant żegnając się z policjantami i pracownikami, podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy i pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć.

Życzymy odchodzącemu na emeryturę Komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej, spełnienia marzeń oraz kolejnych sukcesów zawodowych. Niech nadchodzące lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń.

Źródło: Policja.

 

Zobacz również << Nowy komendant w Andrychowskiej Komendzie Policji >>

Podziel się tym wpisem: