Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Weekendowe kontrole, policjanci odebrali cztery prawa jazdy

Weekendowe kontrole, policjanci odebrali cztery prawa jazdy

Podczas weekendowej kontroli drogowej policjanci zatrzymali prawo jazdy czterem kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

W sobotę o godzinie 22.50 na ulicy Chemików w Oświęcimiu do kontroli drogowej policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki Citroen, który jechał z prędkością 110km/h na odcinku, gdzie obowiązywała prędkość do 50km/h. Jak się okazało za kierownicą pojazdu siedział 24 – letni mieszkaniec Libiąża.

W niedzielę o godzinie 21.00 Polance Wielkiej na ulicy Kasztanowej do kontroli został zatrzymany samochód marki VW Golf za którego kierownicą 19 – letni mieszkaniec gminy Zator. Mężczyzna jechał z prędkością 111km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 61 km/h.

O godzinie 21.30 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej do kontroli został zatrzymany samochód marki Peugeot, za którego kierownicą 22 – letni mieszkaniec Chełmka. Mężczyzna jechał z prędkością 109km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 59 km/h.

Pół godziny później na tej samej ulicy policjanci zatrzymali kolejnego pirata drogowego. 24 – letni mieszkaniec Osieka kierując samochodem marki Ford jechał z prędkością 108 km/h przy dozwolonej 50 km/h.

Za przekroczenie prędkości na sprawców wykroczeń policjanci nałożyli mandaty oraz punkty karne, a dodatkowo zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące..
Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości.

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x