Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Złap złodzieja w swoim domu, umów się na bezpłatne badanie kamerą termowizyjną

Złap złodzieja w swoim domu, umów się na bezpłatne badanie kamerą termowizyjną

W Andrychowie będą nieodpłatnie przeglądy budynków przy pomocy kamery termowizyjnej.

W ramach programu LIFE, którego partnerem jest Gmina Andrychów w terminie od dnia 9 marca do dnia 23 marca 2020 r. Ekodoradca będzie wykonywał nieodpłatnie przeglądy budynków na terenie gminy przy pomocy kamery termowizyjnej.

Każdy budynek emituje ciepło, które ucieka bezpowrotnie do atmosfery. W naszym interesie jest, aby było go jak najmniej, ponieważ wtedy zużyjemy mniej energii na ogrzewanie i obniżymy rachunki. Badanie kamerą termowizyjną pomaga ocenić stan izolacji termicznej, szczelność stolarki budowlanej czy wady instalacji grzewczych.

Aby możliwe było wykonanie przeglądu termowizyjnego, różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku powinna wynosić co najmniej 15° C. Miarodajne badanie musi być przeprowadzone w dni pochmurne, bądź wczesnym rankiem lub późnym popołudniem (nie może być to dzień słoneczny, dzień z opadami bądź silnym wiatrem).

Osoby zainteresowane wykonaniem pomiarów mogą się skontaktować z Ekodoradcą pod nr tel. 33 842 99 68 bądź osobiście w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, pok. 116, I piętro. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zobacz również << Wadowice w rządowym programie 100 obwodnic >>

Podziel się tym wpisem: