Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Znamy okoliczności tragicznego wypadku w Roczynach

Znamy okoliczności tragicznego wypadku w Roczynach

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 12 kwietnia w Roczynach. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca motoroweru.

W niedzielę (12 kwietnia br.) tuż przed godz. 20:00 na ul. Ogrodniczej w Roczynach doszło do tragicznego wypadku drogowego. Kierujący motorowerem, na oznakowanym skrzyżowaniu wyjechał z drogi podporządkowanej na skrzyżowanie. Doszło do zderzenia z samochodem bmw jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu.  Na miejscu zdarzenia śmierć poniósł 35-letni kierowca motoroweru. Ciało zmarłego decyzją prokuratury zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Kierujący bmw był trzeźwy. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury, pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych i niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie.

Źródło: Policja.

Zobacz również << Policja patrolowała powiat z pomocą dronów, ile osób złamało zakazy? >>

Podziel się tym wpisem: