Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Komisariat Policji w Zatorze ma nowego Komendanta

Komisariat Policji w Zatorze ma nowego Komendanta

Z policjantami,  pracownikami komisariatu oraz przedstawicielami zatorskiego samorządu pożegnał się asp. szt. Sławomir Habas.

W dniu 20 lutego 2020 w  Komisariacie Policji w Zatorze odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami,  pracownikami komisariatu oraz przedstawicielami zatorskiego samorządu pożegnał się asp. szt. Sławomir Habas,  Komendant zatorskiego komisariatu,  który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Podczas drugiej części uroczystości insp. Robert Chowaniec Komendant  Powiatowy Policji w Oświęcimiu powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Zatorze podinsp. Dariuszowi Kuligowi, który dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kętach.

Podinsp. Dariusz Kulig służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku.  Przez 17 lat pełnił ją w Komisariacie Policji w Zatorze, w oświęcimskiej Policji oraz Komisariacie Policji w Kętach. W 2009 ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie i został mianowany na pierwszy stopień oficerski. Przez ostatnie lata związany był z pionem  kryminalnym i pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych nadzorujących służbę kryminalną. Wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie  i Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu.

Źródło: Policja.

Zobacz również << Uroczyste pożegnanie komendanta Komisariatu w Andrychowie >>

Podziel się tym wpisem: