Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Ten koncert to gwaranacja dobrej zabawy w szczytnym celu

Ten koncert to gwaranacja dobrej zabawy w szczytnym celu

Już 4 września w Suchej Beskidzkiej wystąpią Adam Asanov i Łukasz Świrk. A wszystko po to, by pomóc niepełnosprawnym dzieciom.
Adam Asanov w czasie koncertu.
Adam Asanov w czasie koncertu. Foto: materiały prasowe

Nie ma nic lepszego niż dobra zabawa w szczytnym celu. A takich okazji – wbrew pozorom – nie brakuje. Najbliższa nadarzy się już 4 września, w parku zamkowym w Suchej Beskidzkiej. Można tam będzie mile spędzić czas, a przy okazji pomóc najbardziej potrzebującym.

 

Już w 2019 roku ruszyła kampania #Ważna sprawa, rozbuduj OREW Tarnawa. Jej celem jest zdobycie środków na to, by ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci w Tarnawie Górnej mógł jeszcze lepiej przygotować swych podopiecznych do funkcjonowania w społeczeństwie. W ramach akcji odbyło się dotychczas wiele ciekawych wydarzeń. Dzięki nim udało się zebrać już większą część kwoty potrzebnej na rozbudowę placówki, ale wciąż brakuje jeszcze około 50 tys. zł. Stąd też kolejna odsłona kampanii. Pierwszym jej etapem będzie koncert charytatywny, który odbędzie się 4 września w parku przy suskim zamku. Jego początek zaplanowany został na godz. 18.00.

Na scenie wystąpi Adam Asanov, znany piosenkarz, kompozytor i autor tekstów, od 2013 roku wokalista zespołu Piersi. Artysta jest ambasadorem kampanii #Ważna sprawa, rozbuduj OREW Tarnawa. Dodatkową atrakcją koncertu będzie pokaz w wykonaniu Łukasza Świrka z Wadowic, nazywanego Człowiekiem Flagą. Akrobatę wsławiły udziały w dwóch edycjach telewizyjnego programu „Mam talent!”. W obu zachwycił publiczność i doszedł do finału. Koncert w Suchej Beskidzkiej zapoczątkuje challenge „Rozbuduj z nami OREW Tarnawa”. Będzie to akcja sportowa z piłkarzami Wisły Kraków, którą niebawem zapowie komentator sportowy Tomasz Zimoch.

Jak więc widać, nie zabraknie okazji, by wesprzeć rozbudowę ośrodka w Tarnawie Górnej. Można też zrobić to w najzwyklejszy możliwy sposób – wykonując przelew w dowolnej wysokości na rachunek bankowy PSONI Koło w Zawoi: 07 8799 0001 0020 0200 0534 0001. (eł)

 

 

Zobacz również: Strażacy z Frydrychowic pomagają Brunowi

 

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook
0 0 głos
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x
()
x