Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Kluby piłkarskie mają sponsora tytularnego. Dodatkowe środki na sprzęt sportowy

Kluby piłkarskie mają sponsora tytularnego. Dodatkowe środki na sprzęt sportowy

Od 1 stycznia wszystkie rozgrywki piłkarskie w Małopolsce będą miały sponsora tytularnego: markę odzieży sportowej Keeza.

Małopolska to prawdzie piłkarskie królestwo, z największą liczbą drużyn wśród wszystkich województw. W rozgrywkach od IV ligi do C klasy (pięć poziomów) na boiskach rywalizują aż 642 drużyny. Od rundy wiosennej sezonu 2020/2021 wszystkie ligi zyskają sponsora tytularnego. Pierwsze mistrzowskie spotkania lig z szyldem Keeza zaplanowano na drogą połowę marca.

Poszczególne rozgrywki prowadzone przez MZPN i podokręgi będą nosiły nazwę: KEEZA IV liga, KEEZA klasa okręgowa, KEEZA klasa A, KEEZA klasa B i KEEZA klasa C. Co z tego będą miały kluby? W ramach umowy wszystkie drużyny seniorskie otrzymają vouchery, które będzie można w całości wymienić na produkty marki KEEZA według cen katalogowych. Wartość voucherów zależna jest od klasy rozgrywkowej, w której uczestniczy dana drużyna: IV liga otrzyma voucher o wartości 1500 zł, klasa okręgowa – 1000 zł, klasa A – 500 zł, klasa B – 300 zł i klasa C – o wartości 300 zł.  Z pewnością klubom przyda się nowy zastrzyk gotówki, zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa.

 

Zobacz również: Klasa – A: Fatalna seria piłkarzy z Wieprza

 

 

 

 

 

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej komentowane
Inline Feedbacks
View all comments
Gałgan

strasznie dużo pieniędzy, niesamowite, no ale zawsze coś

1
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x