Chuligan miał pecha, od razu wpadł w ręce policjantów

Chuligan miał pecha, od razu wpadł w ręce policjantów

Nietrzeźwy mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w chwili, gdy swoją agresję wyładowywał na koszach na śmieci i zaparkowanym samochodzie.
  • 30 czerwca, 2020
  • 13:30

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach błyskawicznie zareagowali na chuligańskie wybryki 25 – letniego mieszkańca Rajska. Nietrzeźwy mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w chwili, gdy swoją agresję wyładowywał na koszach na śmieci i zaparkowanym samochodzie.

Do zdarzenia doszło w  niedzielę (28.06.2020) nad ranem. Policjanci jednego z patroli usłyszeli podejrzany hałas dochodzący  z rejonu ulicy  Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. W związku z tym natychmiast  pojechali , aby sprawdzić powód zakłócenia ciszy nocnej mieszkańcom.

Mundurowi szybko zlokalizowali  mężczyznę, który w rejonie jednego z przystanków autobusowych wywracał kosze na śmieci.  Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali chuligana.  Jak się okazało był to będący pod wpływem alkoholu  25 – letni mieszkaniec Rajska. W trakcie czynności policjanci ustalili, że chuligan ma na koncie nie tylko zaśmiecenie ulicy, ale również uszkodzenie lusterka w zaparkowanym przy ulicy samochodzie marki VW Polo.

Materiały w sprawie wykroczeń, których dopuścił się mężczyzna zostaną przekazane do sądu wraz z wnioskiem o ukaranie.

Źródło: Policja. 

Zobacz również << Dzięki szybkiej reakcji uratowali życie 18-latki >>

Podziel się tym wpisem:

Share on facebook