Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Popijając alkohol wpadł do stawu, uratowali go policjanci

Popijając alkohol wpadł do stawu, uratowali go policjanci

Policjanci przypominają, że nad wodę,  zamiast alkoholu należy zabrać ze sobą zdrowy rozsądek i oczywiście ...  maseczkę ochronną.

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Kętach  uratowali z opresji 53 – latka, który spożywając alkohol nad stawem rybnym, pośliznął się i wpadł do wody. Choć mężczyzna zapomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą, pamiętał o obowiązku noszenia maseczki.

Do zdarzenia doszło wczoraj (23.04.2020)  tuż przed godziną 16.00 w Witkowicach w rejonie stawów rybnych przy ulicy Dworskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Witkowic dotyczące mężczyzny znajdującego się w stawie.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon, gdzie zastali zgłaszającego oraz mężczyznę stojącego po pas w wodzie z założoną maseczką ochronną na twarzy. Mundurowi natychmiast wyciągnęli 53 – latka na brzeg, a ze względu na fakt nietrzeźwości oddali go pod opiekę rodziny, informując, że spożywanie alkoholu nad wodą może skończyć się tragicznie.

Policjanci przypominają, że nad wodę,  zamiast alkoholu należy zabrać ze sobą zdrowy rozsądek i oczywiście …  maseczkę ochronną.

Źródło: Policja. 

Zobacz również << Mieszkaniec wszedł do sklepu bez maseczki ochronnej, teraz czeka go sprawa w sądzie >>

Podziel się tym wpisem: