Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

W Kalwarii inwestują na potęgę

W Kalwarii inwestują na potęgę

Kalwaria przez ostatnie tygodnie przeznaczyła ogromne środki na kilka inwestycji. Sporo się dzieje.

Blisko 11 mln zł, wynoszą środki finansowe zainwestowane na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska w okresie ostatnich tygodni.

Warto zauważyć, że w każdej części gminy coś się dziej, i tak:  trwają prace związane z budową Środowiskowego Domu Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej, dobiega końca modernizacja  boiska wielofunkcyjnego przy MKS Kalwarianka i budowa Skateparku, powstaje Klub Seniora, trwa też przebudowa budynku na cele Rady Miejskiej, a także rozbudowa zaplecza kuchennego przy Świetlicy Wiejskiej w Barwałdzie Średnim, remont dachu budynku szkoły Podstawowej w Przytkowicach, a także remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Leńczach. Rozpoczynają się też prace przy przebudowie drogi gminnej Leńcze-Przytkowice, ul. Broniewskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wcześniej zakończyły się prace związane z budową: mini areny sportowej w Zebrzydowicach, boiska sportowego w Brodach, sali gimnastycznej w Barwałdzie Górnym oraz przebudową Biblioteki Publicznej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Trudno, nie oprzeć się wrażeniu, że Gmina Kalwaria Zebrzydowska to jeden wielki plac budowy.

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x