Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Zmarł “wiecznie uśmiechnięty pan z reżyserki”

Zmarł “wiecznie uśmiechnięty pan z reżyserki”

To smutna wiadomość dla bywalców Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Śmierć tego człowieka zasmuciła wielu. Zmarł Piotr Pępek, który przez wiele lat pracował w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Miał niespełna 52 lata.

 

Piotr Pępek był nie tylko wieloletnim, ale też bardzo zasłużonym pracownikiem CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dbał między innymi o nagłośnienie i oświetlenie w czasie koncertów oraz spektakli, dzięki czemu były to zawsze niezapomniane wydarzenia. Piotr Pępek należał do ludzi powszechnie lubianych. Znajomi cenili go za poczucie humoru i zaraźliwy uśmiech. – Dusza kalwaryjskiego domu kultury, wiecznie uśmiechnięty pan z reżyserki. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci właśnie taki – pełen radości – wspominają go koledzy i koleżanki z pracy.

Piotr Pępek dał się też poznać ze swego aktorskiego zacięcia. Występował w roli Piłata podczas Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. W wolnych chwilach uprawiał kolarstwo szosowe. Zmarł wczoraj (13 stycznia), w wieku niespełna 52 lat. Zostanie pochowany 16 stycznia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Msza pogrzebowa w kościele parafialnym pw. św. Józefa rozpocznie się o 14.00. (eł)

 

Zobacz również: Zamknięty w niewidocznej bańce

Podziel się tym wpisem:

0 0 głosów
Oceń ten artykuł !
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się przemyśleniami, skomentuj (nie wymagamy logowania).x