Małopolski Portal Informacyjny

Andrychów - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Wieprz - Zator - Kęty - Sucha Beskidzka

Podhalanin – przyszłość zaczyna się już dziś

Podhalanin – przyszłość zaczyna się już dziś

Podhalanin to obiekt noclegowy z wieloletnią historią.

Jak obecnie funkcjonuje obiekt?

Podhalanin to obiekt noclegowy z wieloletnią historią, dlatego też pod koniec 2019 roku wpisany został do ewidencji zabytków gminy Wadowice. Budynek dawniej służył jako Wojskowy Dom Wypoczynkowy i wówczas nadano mu nazwę tę nazwę. Aż do początków XXI wieku pozostawał pod administracją wojskową. Jednakże firma deweloperska „Bongo” ujrzała w tym miejscu większy potencjał i nadała mu drugie życie, dzięki czemu obecnie przyjmuje wielu turystów, a w odpowiedzi odnotowuje wysokie opinie na cenionym przez turystów portalu Trip Advisor.

Obiekt noclegowy przede wszystkim dedykowany jest dla grup zorganizowanych. Firma współpracuje z wieloma ośrodkami kultury, czego najlepszym przykładem jest najbliższy „Przegląd filmów Górskich” w Wadowickim Centrum Kultury.

Pokoje urządzone są w dwóch standardach dzięki czemu są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajduje się ponad 200 miejsc noclegowych. Podhalanin stanowi również idealne miejsce do organizacji imprez integracyjnych, konferencji oraz innych firmowych eventów, wymagających eleganckiej oprawy. Dostępne sale umożliwiają prowadzenie wykładów, paneli dyskusyjnych czy też różnorodnych targów. Obiekt doskonale nadaję się także do organizacji rodzinnych spotkań i przyjęć. Dobrane menu zawsze idealnie pasuje do charakteru uroczystości, a gustowna zastawa stołowa i wystrój sal podkreślają rangę wydarzenia.

Podhalanin zdradza plany na przyszłość

Aby zapewnić gościom komfort na najwyższym poziomie właściciele obiektu zdecydowali się na przeprowadzenie generalnego remontu. Priorytetowym planem jest remont głównego wejścia do obiektu wraz z modernizacją recepcji.

Równocześnie na parterze prowadzony jest remont Sali balowej, która docelowo pomieścić ma aż 150 osób. Będzie to zapewne jedna z większych konkurencji na rynku weselnym. Odznaczać się będzie niepowtarzalnością i nowoczesnością, którą sukcesywnie udaje się wkomponować w ponadczasowość całego obiektu.

Ponadto, w połowie roku firma planuje remont kolejnych dwóch kondygnacji, w ten sposób pragnie wprowadzić zupełnie nowy produkt, którym będą luksusowe 2-3 osobowe apartamenty. 

To jeszcze nie wszystko! Przeprowadzona będzie również modernizacja restauracji, a przede wszystkim ponowne uruchomienie kuchni. Mamy nadzieję, że działania sprawią, iż Podhalanin będzie zachwycał i przywoływał wspomnienie luksusowego wypoczynku w Wadowicach.

Zobacz również << Niesamowity koncert zespoły TGD w Andrychowie >>

Podziel się tym wpisem: